Vandens telkinių įrengimas

     Nuo neatmenamų laikų vanduo žmogų maitino, malšino troškulį, saugojo nuo priešų ir ugnies, rodė kelią ir plukdė krovinius. Vanduo gali būti ramus, banguojantis, tekantis, krintantis, trykštantis ar tviskantis vaivorykštės spalvomis.
    Vanduo sodybos kompozicijoje yra nuostabiai dekoratyvus elementas. Jo dinamiškumas ir žaismingumas išryškėja šaltiniuose, upeliuose, kaskadose bei fontanuose: krintančios ar besiveržiančios į viršų vandens srovės žėrėdamos saulėje pažadina jausmus, o jų emocinį poveikį dar labiau sustiprina krintančio vandens garsai. Ne mažiau įspūdingas ir ramaus vandens veidrodis, kuriame atsispindi aplinka. Vertikalūs aplinkos elementai, kontrastuodami su idealiai horizontaliu vandens paviršiumi, gražiai išryškina vandens telkinio estetinę įtaką sodybai. Vanduo - tai stichija, kupina dinamikos, garsų ir šviesos blyksnių, todėl jis nuo seno buvo ir ateityje išliks pačiu gražiausiu ir įdomiausiu aplinkos elementu.
     Kad ir kur būtų įkurta jūsų sodyba, kokia veikla būtų vystoma, pagrindinė sąlyga estetinei kokybei išlaikyti ir puoselėti yra profesionali aplinkos priežiūra. Tačiau tai dar ne viskas. Pirmiausia aplinkos grožį reikia sukurti. O koks grožis gali būti be vandens ir jo nuostabių savybių? Nebūtina turėti jūrą. Galima pasidžiaugti ir mažu šaltinėliu, trykštančiu seno sodo paunksmėje.
      Patikėkite tai mums ir Jūsų sodyboje mes sukursime mažą vandens stebuklą.
 
 
 
 
 
 

Content goes here.

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Puslapis 1 iš 2  > >>

2017-02-24
Planuojate įsirengti sodą? Kokią vietą jam parinkti?

2016-09-24

Planuojate sodinti obelis? Nežinote kokį poskiepį rinktis?


2016-04-09
Ką daryti, o ko geriau nedaryti!

2013-04-06
Kaip įsirengti veją

Visos naujienos

SAULAINĖ

Povilas 
+370 (656) 74419

Vilma +370 (656) 44523

El. paštasinfo@saulaine.lt